O mnie

%name O mnie

Cześć!

Jestem Ania i żadna ze mnie profesjonalna krawcowa. Odkąd przysiadłam raz do maszyny, już przy niej pozostałam 🙂 Szycie stało się jedną z moich największych pasji. Mimo tego, że jestem samoukiem i wciąż uczę się czegoś nowego, z chęcią dzielę się tutaj tym, co udaje mi się zrobić. Sama nazwa Biała Nić wzięła się od tego, że większość rzeczy szyję właśnie takim kolorem – bo jest najbardziej uniwersalny i zawsze dostępny.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą cudownej córeczki, którą tutaj czule nazywam Kruszyną. Dlatego mój blog co jakiś czas nawiązuje do tematyki macierzyństwa. Dzielę się tu także pomysłami, co można by uszyć dla naszych pociech.

Staram się o to, aby w zależności od sezonu, tematyki czy pory roku (a czasem nawet humoru 😀 ), mój dom był przepełniony podobnym klimatem. Czasem wrzucam tu pomysły na udekorowanie wnętrza, zwłaszcza za pomocą moich różnych “uszytków”. Dzielę się również różnymi pomysłami na dekoracje DIY.

Poza szyciem, jestem odwieczną miłośniczką książek, więc być może z czasem zacznę je tutaj recenzować – najpierw nauczę się, jak to robić dobrze 😉 W wolnych chwilach siedzę dłużej w kuchni, tworząc nowe przepisy (zwłaszcza na słodko!), które także tutaj znajdziecie.

Cieszę się, że udało Ci się tutaj trafić! Liczę, że znajdziesz w moim małym świecie coś dla siebie 🙂

Bez tytułu1 1024x805 O mnie