O mnie

%name O mnie

Cześć!

Jestem Ania i żadna ze mnie profesjonalna krawcowa. Odkąd przysiadłam raz do maszyny, już przy niej pozostałam 🙂 Szycie stało się jedną z moich największych pasji. Mimo tego, że jestem samoukiem i wciąż uczę się czegoś nowego, z chęcią podzielę się z Tobą tym, co udaje mi się zrobić. Sama nazwa Biała Nić wzięła się od tego, że większość rzeczy szyję właśnie takim kolorem – bo jest najbardziej uniwersalny i zawsze dostępny.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą cudownej córeczki, którą tutaj czule nazywam Kruszyną. Dlatego mój blog będzie się też czasem wiązał z macierzyństwem. Podzielę się tu także pomysłami, co można by uszyć dla naszych pociech.

Staram się o to, aby w zależności od sezonu, tematyki czy pory roku (a czasem nawet humoru 😀 ), mój dom był przepełniony podobnym klimatem. Czasem wrzucę tu pomysły na udekorowanie wnętrza, zwłaszcza za pomocą moich różnych “uszytków”. Będę się też z Wami dzielić różnymi pomysłami na dekoracje DIY.

Poza szyciem, jestem odwieczną miłośniczką książek, więc być może z czasem zacznę je tutaj recenzować – najpierw nauczę się, jak to robić dobrze 😉 W wolnych chwilach siedzę dłużej w kuchni, tworząc nowe przepisy (zwłaszcza na słodko!), które także tutaj znajdziecie. A dodatkowo studiuję zaocznie – bo nauki nigdy dość! 

Cieszę się, że udało Ci się tutaj trafić! Liczę, że znajdziesz w moim małym świecie coś dla siebie 🙂

Bez tytułu1 1024x805 O mnie